بنر
بنر
بنر

راهنما

این راهنما به صورت پاسخ به پرسشهای متداول درمورد انواع لیفتراک ازجمله لیفتراک ،لیفتراک برقی ، لیفتراک دیزلی ،لیفتراک گازی ،لیفتراک دوگانه سوز ،استاکر برفی،استاکر نیمه برقی ،ریچتراک، قطعات لیفتراک،باطری لیفتراک برای کاربران تدوین گردیده است. چنانچه پاسخ سوال خود را در این مستند یا سایر مستندات تدوین شده در سایت نیافتید با مدیر سایت از طریق ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید و یا باشماره 09363033535 مکاتبه نمایید تا راهنمایی لازم ارائه گردد.

چگونه می توانم در این سایت آگهی و تبلیغ ثبت نمایم؟

برای ثبت آگهی در این سایت ابتدا باید عضو شوید. اگر جزء اعضای این سایت نیستید اینجا را کلیک نمایید. پس از عضویت می توانید از راهنمای تبلیغات موفق در کار و تجارت که به منظور راهنمایی هرچه بهتر شما که درمورد لیفتراک تدوین گردیده است استفاده نمایید.

عضویت در این سایت چگونه است و چقدر زمان می برد؟

برای عضویت در این سایت فقط به یک آدرس ایمیل معتبر نیاز دارید. پس از ثبت نام در این سایت از طریق این لینک، متنی به ایمیل شما ارسال می گردد. باید وارد ایمیل خود شوید و روی لینک تایید ارسالی از طرف این سایت کلیک نمایید تا فرآیند ثبت نام تکمیل گردد. توجه نمایید که شناسه کاربری شما همان ایمیل شما می باشد. کل این فرآیند کمتر از 5 دقیقه زمان لازم دارد.

منظور از شناسه یا نام کاربری چیست ؟

در سایت این سایت شناسه یا نام کاربری شما همان ایمیل شماست. استفاده از ایمیل برای نام کاربری احتمال فراموش شدن را کاهش می دهد و از طرفی کنترل معتبر بودن ایمیل و اینکه کاربر صاحب آن باشد ضریب امنیت این سایت و ضریب اطمینان به محتوای آگهی ها را بالاتر می بردو شما می توانید سریعتر آگهی مربوز به لیفتراک خود را در سایت قرار دهید.

آیا انتخاب رمز یا کلمه عبور محدودیت های خاصی دارد؟

رمز ورود یا کلمه عبور امنیت دسترسی به پروفایل و پانل مدیریت آگهی های شما را تامین می کند. این سایت کنترل میکند که طول کلمه عبور بیشتر از شش کاراکتر باشد. در عین حال تقاضا می شود اصول اولیه انتخاب رمز عبور را درنظر داشته باشید. سعی کنید رمز عبور انتخابی در عین سهولت برای به خاطر سپردن، ترکیبی از حروف، اعداد و علایم باشد تا حدس زده نشود. از یادداشت آن خودداری نمایید و آن را دراختیار دیگران قرار ندهید، چراکه دارنده رمز عبور و شناسه کاربری (ایمیل) صاحب پروفایل و پانل مدیریت آگهی ها در کار و تجارت شناخته می شود.

درصورت فراموش کردن رمز عبور چه کنیم؟

در صورت فراموشی رمز عبور نگران نباشید، شما میتوانید از طریق این لینک وارد سایت شوید و با وارد کردن آدرس ایمیل خود نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نمایید. با ثبت درخواست مربوط به لیفتراک بلافاصله ایمیلی حاوی یک لینک به آدرس ایمیل شما توسط کار وتجارت ارسال می گردد. وارد ایمیل خود شوید و روی آن لینک کلیک نمایید تا امکان تغییر کلمه عبور برای شما فراهم گردد. توجه نمایید که به دلایل تضمین امنیت در کارو تجارت، لینک ارسالی به ایمیل شما فقط برای یک بار قابل استفاده است. درصورت فراموشی مجدد باید دوباره درخواست در سایت ثبت نمایید.

اگر ایمیلی که با آن در این سایت ثبت نام کرده ام غیرفعال یا نامعتبر شد چه کنیم؟

در این صورت فقط ثبت نام مجدد از طریق ایمیل معتبر دیگری که شما صاحب آن باشید امکان پذیر می باشد. برای اینکه سابقه تبلیغات مربوط به لیفتراک توسط ایمیل قبلی شما به ایمیل جدیدتان متصل گردد. باید از طریق ایمیل با دپارتمان پشتیبانی این سایت info@forkliftiran.com مکاتبه نمایید. کارشناسان این سایت طی فرآیندی صحت هویت درخواست کننده را تایید می کنند و بعد از آن سابقه به ایمیل و شناسه کاربری جدید منتقل خواهد گشت.

درصورت لو رفتن رمز عبور و شناسه کاربری چه کنیم؟

در اولین فرصت کنترل نمایید که اگر هنوز با ایمیل و کلمه عبور خود می توانید وارد سایت شوید نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نمایید. اگر رمز عبور شما لو رفته و تغییر داده شده است، شما امکان ورود به این سایت را نخواهید داشت بنابراین تنها راه حل درخواست رمز جدید از طریق بخش فراموشی رمز عبور می باشد. از طریق این لینک می توانید درخواست تغییر رمز را داشته باشید.

انواع آگهی و تبلیغات مربوط به لیفتراک دراین سایت چیست؟

در مجموعه این سایت شما می توانید از چند نوع آگهی و سرویس تبلیغاتی مختلف لیفتراک استفاده نمایید که در ادامه به صورت مختصر معرفی می گردد:

  • آگهی های عادی لیفتراک که در حال حاضر به صورت رایگان و نامحدود در این سایت ثبت می گردند.
  • آگهی های ویژه لیفتراک که بسته به هزینه پرداخت شده دارای امتیازهای متفاوتی می باشند.
  • بنرها و لگوهای تبلیغاتی لیفتراک : این سایت جایگاه های ویژه یی را که بهترین دید را برای بازدید کنندگان دارد برای لوگوها بنرهای تبلیغاتی لیفتراک با ابعاد مشخص پیش بینی کرده است.
  • لینکهای متن لیفتراک : این لینک ها که برای استفاده سایر سایتهای اینترنتی به صورت Back Link کاربرد دارند در صفحه اصلی و صفحات داخلی نمایش داده می شوند. 
  • لینکهای متنی و تبلیغات بنری هوشمند لیفتراک : در صورت انتخاب این گزینه برای تبلیغات لیفتراک به ازای هر لینک یا بنر یک متن 128 کاراکتری و چهار عبارت کلیدی نیز دریافت می شود. این گونه از تبلیغات لیفتراک به صورت هوشمند در صفحات داخلی درصورت همخوانی با سایر محتویات صفحه نمایش داده میشوند تا ارزش Back Link ایجاد شده و بازخورد مستقیم توسط بازدید کنندگان به حداکثر برسد. 

برای اطلاع از تعرفه هزینه تبلیغات اینجا را کلیک نمایید.

مزایای آگهی ویژه نسبت به آگهی عادی چیست؟

مزایای آگهی های ویژه و ستاره دار لیفتراک نسبت به آگهی های عادی لیفتراک در مستند مزایای کار و تجارت تشریح گردیده است. برای مطالعه اینجا را کلیک نمایید.